Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kızılay Hatay Şubesi’nden HGC’ye Ziyaret

Kızılay Hatay Şubesi’nden HGC’ye Ziyaret
35 okunma
21 Ocak 2020 - 9:18

Türk Kızılayı Hatay Şube Başkanı Ecz. Ş. Kudret Özbakış ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 7 Aralık’ta gerçekleştirilen HGC 4’üncü Olağan Genel Kurulu sonrasında seçilerek göreve başlayan Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek’i ziyaret ettiler.

Türk Kızılayı Hatay Şube Başkanı Ecz. Ş. Kudret Özbakış ve Yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, Türk Kızılayı Hatay Şubesi’nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve Ş. Kudret Özbakış başkanlığında yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleştirilen ziyarette Sivil Toplum Kuruluşu olarak kamu ve toplum yararına hizmet verdiklerini belirten Türk Kızılayı Hatay Şube Başkanı Ecz. Ş. Kudret Özbakış, 1868 yılında kurulan ve yurtiçi ve yurtdışında bünyesinde birçok birimin olduğu Türk Kızılayı’nın yaptığı çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler vermesinin ardından, yeni göreve seçilen HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’e ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından Türk Kızılayı Hatay Şube Başkanı Ecz. Ş. Kudret Özbakış tarafından HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’e Türk Kızılayı’nı simgeleyen kahve fincanı takımını hediye etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.