Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Milletvekili Öntürk’ten Hassa’ya yeni hastane müjdesi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Ak Parti milletvekili Mehmet ÖNTÜRK,Hassa’ya yeni bir Devlet Hastanesi sözü verdi.

1 Kasım seçimleri sonrası ,Hassa Mahallerine teşekkür ziyaretinde bulunan ,Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK,

Hassa’da 15 mahalleyi ziyaret ederek, 1 Kasım Genel seçimlerinde desteklerinden dolayı halka teşekkür ederek,mahalle halkının dertlerini ve sorunları dinledi.Hassa’ya yapacakları yeni yatırımlar ve hizmetleri hakkında halkı bilgilendirdi.Ülkemizin içerisinde ve çevresinde cereyan eden terör olayları konusunda birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Milletvekili Mehmet ÖNTÜR, mahalle ziyaretlerinde yaptığı açıklamalarda ;

“1 Kasım seçimi, milletimizin seçimi olmuştur. Milletimiz, huzur ,güven ve istikrarın devamına oy vermiştir.2023’ e giden yolda önümüze bir çok badirelerin çıkması muhtemeldir.Güçlü bir Türkiye’nin büyümesini istemeyen iç ve dış mihraklar,ellerinden gelen her türlü kirli oyunlarını sergilemektedirler.Ama biz bu oyunları ,milletimizin birliği ve beraberliği sayesinde bozacağız.Milletimizin 1 Kasımda verdiği yetki ve güçlü bir iktidar sayesinde üstesinden geleceğiz .78 milyonu kucaklayarak ülkemizin kalkınmasını , şaha kaldıracağız.” Dedi.

Milletvekili ÖNTÜRK;

“Hassa için bu dönem,Tünelle beraber farklı ekonomik kalkınmanın dönemi olacaktır.” diyerek başladığı konuşmasında;

“2016 yılında inşasına başlayacakları Hassa Tüneliyle beraber Hassa Organize Sanayi sayesinde Hassa ve çevre ilçelerin de işsizlik sorununa çözüm bulunacağını ifade ederek,

“Hassa OSB projesinin Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan geçtiğini,Sanayi Bakanlığı emrine verilmesiyle beraber,Mazmanlı -Körolu Tepesi arasındaki 45 bin dönümlük araziye güneş paneli sistemi kurulacağını,Bintaş- Köroğlu Tepesi arasındaki arazinin de sanayi bölgesi olacağını dile getirdi.

Hassa Kırıkhan duble yolunun önümüzdeki aylarda sıcak asfalt yapılacağını,devam eden baraj çalışmalarının tamamlanmasıyla sulu tarımın çiftçilerin yüzünü güldüreceğini,belirtti,

Geçen dönem 14 okulun yapıldığını ,okul inşaatlarının devam ettiğini,ve kalan birkaç okulun da yakın bir zamanda yapılacağını,Hassa’da taşıma ve yemek sorununun bulunmadığını,eğitim alanında büyük merhaleler kat ettiklerini söyledi.

Büyükşehir tarafından aksatılan yatırımlar nedeniyle yeni bir bütçe çalışması yaptıklarını, bu bütçeyi çıkardıkları takdirde hizmetlerine daha da yenilerini katarak,halka rahat bir nefes aldıracaklarını ifade etti.

Kömür dağıtımına hız verdiklerini de belirterek, oy veren ,vermeyen ayırt etmeden bütün ihtiyaç sahiplerine kömürün dağıtılması için muhtarlara talimat verdi.

Milletvekili ÖNTÜRK,konuşmasının sonunda;

Önümüzdeki dönem,Hassa’nın ihtiyacına cevap verecek Hassa’ya yeni bir Devlet Hastanesi yapacakları müjdesini verdi.

Mahalle ziyaretleri sırasında,hastaları da ziyaret etmeyi unutmayan Milletvekili ,Mazmanlı’ya yeni yapılan camiinin de açılış kurdelesini kesti.

Ziyaret esnasında Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK’e ,Hassa Belediye Başkan Vekili Seyfettin Araz,Hassa Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Demir ve partililer eşlik etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Milletvekili Öntürk’ten Hassa’ya yeni hastane müjdesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir