Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Hatay Ziyareti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, başlattığı yurt gezileri kapsamında ilimizde Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Naci Akkaya ile ortaöğretim ve üniversite birimlerinden Ülkücü gençler tarafından karşılandı.

Sıcak bir atmosferde geçen konuşmada Kılavuz gençlerle sohbet etti. Genel Başkan Olcay Kılavuz gündeme dair görüşlerini ve gençlere tavsiyelerini dile getirirken “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bir sözünü hatırlatmak isterim.-Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin, yere düşürmeyin.-İşte bu sözler her bir Ülkücünün ne kadar zor bir görev üstlendiğinin en açık göstergesidir.

Bayrağımızdan rahatsız olup tahrik unsuru olarak gören, Türk kimliğini ve karakterini tartışmaya açarak yıpratacağını zanneden, hayali harita tasavvurunda bulunan her kişi ve ülke karşısında kalbi vatan için çarpan, bayrağı kendinden aziz bilen ipeğe sarılmış çelik olarak tanımlanan Ülkücü gençliği bulacaktır. Hepinizden bu kararlığı bekliyorum ve göstereceğinize de inanıyorum

.Ancak bu mücadeleyi verirken provokasyonlara karşı dikkatli olun, bataklığa girmiş çıkmak için herkesi içine çekmeye çalışan çarpık zihniyetlere asla ama asla fırsat vermeyin ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Hatay Ziyareti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir