Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Uzuv Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hız Kesmeden Faaliyetlerine Devam Ediyor

Uzuv Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hız Kesmeden Faaliyetlerine Devam Ediyor
16 Eylül 2021 - 10:24

Antakya / Hatay Merkez’de kurulan Uzuv Gümrük Müşavirliği ve Lojistik İstanbul, Mersin, Hatay başta olmak üzere Türkiye genelinde gümrük çözümleri ve lojistik çözüm ortaklığı hizmeti sunuyor. İlkeli ve kurumsal yapısıyla profesyonel hizmet anlayışıyla transit, ihracat, ithalat, antrepo gibi dış ticaretin vazgeçilmezleri arasında olan lojistik hizmetleriyle sonuç odaklı çözümler sunar.

Gümrük Müşavirliği Hizmeti

UZUV Gümrük Müşavirliği Hizmetleri Departmanı deneyimli müşavirlerden oluşan kadrosuyla operasyonel uygulama, ,hukuki süreç takibi ve danışmanlık, hizmetlerinin yanı sıra gümrükleme operasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlayıp maliyet ve zaman açısından optimal çözümler sunarken tüm aşamaları yüksek düzeyde teknik bilgi ve teknolojiyle sizlerle paylaşıyor.

UZUV Gümrük harici ithalat ve ihracat ,Transit,Antrepo işlemlerinizde gerekli izinlerin alınması sürecini ilgili kurumlarda sizin adınıza teknik düzeyde takip ederek işlemlerinizi sonuçlandırıyor.

Hızlı Güvenilir Zamanında Teslimat Ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Çıktığımız Bu Yolda Profesyonel Kadromuz İle Çözüm Ortağınız.

Bizimle Çalışmanın Farkını Yaşamanız Ve Yaşatmak Adına İddialıyız…

Lojistik Hizmetleri

Türkiye içerisinde yurtiçi dağıtım ve Ülkeler arası nakliye hizmetinde kurumsal lojistik hizmetimizi müşterilerimize sunarız. Özellikle Suriye, Ürdün, Lübnan, Dubai, Katar, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan, Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İngiltere, Polonya, Ukrayna, Romanya ve Bulgaristan gibi Tükiye’nin ihracatının yüksek olduğu bölgelere karayolu tır teslimatı ve denizyolu konteyner parsiyel çözümleri sunarız. Müşterilerimizin Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa Ülkelerine ihracat, ithalat ve transit taşımalarında her zaman yanındayız. Çözüm odaklı lojistik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: www.uzuv.com.tr

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.