Vatansızlar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsanlıktan nasibini almamış kapitalist kan emiciler sanki zamanı gelmiş gibi saldırıya geçtiler.

Hemde topyekün.

Biz bu filmi defalarca izledik.Artık gına getirdik.Bunların vatanı yok.Yeterki ortada para olsun onbinler,yüzbinler ölmüş ne önemi var .Memleketler harabeye dönecekmiş ne önemi var.Varsa yoksa kendi menfaatleri

Hayırdan yana gözüküyorlar ama kuzu postunun altında nasılda belli oluyorlar. Gözleri nasılda kıpkırmızı olmuş.Babaları olsa ,onuda yiyecekler

Ağacı bahane ettiler ormanı yaktılar ormanı yaktılar ,sorun bakalım hayatlarında hiç ağaç dikmişler mi.?

Kız oğlan öğrencilerin hep beraber aynı dairede yaşamalarını bahane ettiler. Sorun kendilerine kendi kızlarının böyle yaşamalarına izin verirler mi.?

Ülkede akla hayale gelmeyen projeler uygulamaya geçiyor.Bir zamanlar ancak gelişmiş batı ülkelerinin yapabileceği işler yapılmaya başlandı .Ecdadımızın hayali olan denizin altından tren projesi uygulamaya geçti.Dünyanın ikinci büyük havaalanı çalışmaları devam ediyor.İstanbul’u turizm cenneti yapacak üçüncü boğaz köprüsü çalışmaları bitmek üzere .

Kanal -İstanbul projesi devam ediyor.Türk insanı artık hedefini belirledi.

Türkiye’nin serpildiğini gören haramiler siyah çantalarını alıp yine geldiler.Savaşsız zahmetsiz soygun yapmaya alışmışlar bir defa .

Ülkede yolsuzluk var diye nasılda bağırıyorlar.bakıyoruz hiçbir kurumun bankanın,bakanlığın malı çalınmamış.ortada bir para var.Savcılar olayı inceliyor,yakında durum ortaya çıkar,suçlu varsa cazasını çeker,yolsuzluk var diye çığlık atanların kim olduğunu geçmişlerinden dolayı iyi tanıyoruz.

Ey haramiler daha dikkatli olun.Daha önce yaptıklarınızı bu millet unutmadı.Bu millete,bu ülkeye çektirdiklerinizi unutmadık.Faizin bir gecede nerelere çıktığını,dövizin bir aşağı bir yukarı nasıl inip çıktığını unutmadık.Artık istediğiniz Bakanı,Başbakanı kolaylıkla alamayacaksınız.Attığınız adımları bu millet takip ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Vatansızlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

 1. 8 sene önce

  Tespitlerinize aynen katılıyorum.Utanmadan eskiden yapılanları unutarak çamur at izi kalsın cinsinden milleti kandırmaya kalkıyorlar.Bizler önceki iktidar dönemlerini gördük ve yaşadık.Allah bir daha o günleri milletime göstermesin.Bunların bir kısmı aynı mısırdaki baltacılar gibi çıkarları için sürekli saldırıyorlar.Yazı için teşekkürler…

  Cevapla
 2. 8 sene önce

  Merhabalar
  İnanın yazınızı ibretle okudum seksen milyonluk Türkiye’de bakan çocuğu veya bir bürokrat veya içimizden birinin yolsuzluk yapması olmamış bir durum değil, dün olmuştu bugünde oldu,yarında ola bilir üzülecek durum yerel veya ulusal yandaş medyanın silahşörlerinin hiç bir şey olmamış gibi yazı yazmaları hırsızlığı,yolsuzluğu örtmek için gece gündüz çalışmaları.Tehlike olan bu durum yürütülen paralar değil.Dünyanın en büyük yolsuzluğu ortaya çıkmış siz hala penguanlerden umut bekliyorsunuz..Bu sevimli hayvanların bir kaç resmini sayfanıza koysaydınız daha çok tıklanırdı…..

  Cevapla