Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Wtob Ne İşe Yarar Ürün Detayları Nelerdir

Wtob Ne İşe Yarar Ürün Detayları Nelerdir
9 okunma
29 Eylül 2020 - 15:56

Erkeklerdeki beyaz saç problemi için özel olarak üretilen bir formülden elde edilen White to Black, beyaz saçlardan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Erkeklerin saç ve sakallarındaki en büyük problemlerden biri olan beyazlar, White to Black şampuanı sayesinde ortadan kalkmaktadır. Sektör içerisinde White to Black veya wtob olarak bilinen şampuan ve serum, erkekler tarafından kullanılmaya başladıktan sonra beyazlardan kurtulmayı sağlamaktadır. Saç şampuanı ve sakal serumu olan Wtob, beyazlardan siyaha geçişi temsil etmektedir.

Wtob şampuan ve serumunun kullanımı için, ekstra yapılması gereken işlemler yoktur. Özel formülde olan şampuanlar nasıl kullanılıyorsa, White to Black sakal serumu ve saç şampuanı da aynı şekilde kullanılmaktadır.

Sadece saç şampuanı ve sakal serumunun kullanımı yapılırken dikkat edilecek önemli noktalar bulunmaktadır. Bu da, şampuanın saç ve sakallara uygulaması yapılırken, saç ve sakal dip ve uçlarına kadar uygulanmalıdır. Uygulama sonucunda köpürtülüp, 5 dakikalık bir bekleme süresinden sonra, saç ve sakallar durulanmalıdır.

Wtob saç şampuanı ve sakal serumunu avuç içinize size yeteri kadar gelene kadar döktükten sonra, saç dip ve uçlarınıza, sakal dip ve uçlarınıza uygulayarak, şampuanın köpürmesini sağlayın. Saç ve sakal dip ve uçlarınıza kadar köpürttükten sonra, 5 dakikalık bir süre zarfında şampuanın saç ve sakallarınıza etki etmesi için bekleyin.

5 dakikalık bekleme süresinin nedeni, saç ve sakal dip ve uçlarınıza uyguladığınız şampuanın etkisini gösterebilmesi içindir. Bekleme süresi geçtikten sonra bol su kullanarak, saç ve sakallarınızı durulayın. Wtob şampuan ve serumu düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde, gözle görülür bir şekilde beyaz saçlarınızın siyaha dönüştüğünü göreceksiniz.

Wtob kullanımı ne için yapılır: Wtob saç şampuanı ve sakal serumu, erkeklerin saç, sakal ve bıyıklarında yer alan beyazlar için kullanılır. Eğer ki, saç ve sakallarınızda herhangi bir boyama işlemi varsa, o zaman bu ürünü kullanmanız, ürünü üreten uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir.

Wtob saç şampuanı ve saç serumu, bu şekilde ifade edilebildiği gibi, White to Black veya beyazdan siyaha yolculuk şeklinde de ifade edilebilir. Bu ifadelerden anlaşılabileceği üzere, bu saç şampuanı ve sakal serumu, erkeklerin sıkça problem yaşadığı beyaz saç ve sakal tellerinin tekrardan siyah renge dönüştürülmesi için kullanılmaktadır.

Wtob şampuan ve serumun üretim amacı da, erkeklerdeki bu sıkıntılı durumun ortadan kaldırılabilmesi içindir. Bu ürünün kullanımı sonrasında saç ve sakallardaki beyazlar için herhangi bir boya işlemi uygulamasına da gerek yoktur. Ürünün düzenli bir şekilde kullanımı beyazların gitmesini sağlayacaktır.

Wtob saç şampuanı ve sakal serumu ürününü eczanelerde bulabilmeniz düşük bir ihtimal olduğundan dolayı, ürünün orijinal sitesi aracılığıyla ve kapıda ödeme imkanıyla, internet üzerinden temin etmeniz daha garanti bir yol olacaktır.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.