Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Yayman; Ülkemizi kaos üzerinden yıkmak isteyenlere izin vermeyeceğiz

Yayman; Ülkemizi kaos üzerinden yıkmak isteyenlere izin vermeyeceğiz
89 okunma
01 Haziran 2018 - 11:59

AK Parti Hatay Milletvekili adayı Hüseyin Yayman,Türkiye’nin ekonomi üzerinden diz çöktürülmek istendiğine dikkat çekerek, “ülkemizi, kaos üzerinden yıkmak isteyenlere izin vermeyecegiz” dedi.

24 Haziran seçimleri için geri sayım sürerken, Ak partili Hüseyin Yayman, Kırıkhan’da kapı kapı dolaşmaya devam etti. Yenimahalle ve Kırıkhan’ın çeşitli mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Yayman, “çocuklarımızın geleceğine hep birlikte sahip çıkacagız”dedi.

24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken Yayman, ” Biz bu seçimde Sadece Recep Tayyip Erdoğan’ı ülkemize Cumhurbaşkanı seçmeyecegiz, parlamentoyu seçmeyecegiz. Biz Yenimahalle’nin geleceğini, kardeşlerimizin, annelerimizin, çocuklarımızın, Türkiyenin geleceğini seçecegiz. Türkiye’ye umut bağlayan mazlumların kaderini seçecegiz. Onun için sorumluluğunuz çok büyük. Yılmayacağız, uyumayacağız, daha çok çalışacagız” şeklinde konuştu.

Yayman, konuşmasında Türkiye’nin ne Suriye ne Irak olmasına ne de Afganistan olmasına asla izin vermeyeceklerini söyledi.

“ANA MUHALEFET PARTİSİ GÖRSÜN”

AK Parti milletvekili adaylarının Hatay’ın ilçelerinde yaptığı mahalle toplantılarının, Ana Muhalefet partisinin illerde yaptığı mitinglerden daha çoşkulu, daha samimi geçtiğini söyleyen Yayman,

“Değerli hemşehrilerim, ben sizin kardeşinizim. Ben bu topraklarda yürümüş bir arkadaşınızım. Kırıkhan’da olmaktan, Kırıkhan’ın çocuğu olmaktan, Kırıkhan’ın ekmeğini yemekten, suyunu içmekten, havasını teneffüs etmekten her zaman şeref duydum, onur duydum, gurur duydum” dedi. Yayman şöyle devam etti;

“Hep şunu söyledim; biz Hatay’a vekil olmaya değil hizmetkar olmaya talibiz. Biz Hatay’da statü peşinde değiliz Hatay’a hizmet yapmaya koşan, çalışan terleyen bir vekil olarak hizmete talibiz.

Bizler sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız, dava arkadaşlarıyız. Onun dediği gibi bu seçimler Türkiye için bir yol ayrımıdır. Bu seçimlerde biz ya olacagız, ya ölecegiz ve bu seçimleri muhakkak kazanacagız.

AK Parti Türkiye’de sessiz bir devrim gerçekleştiren partidir. AK Parti demek fakirin, fukaranın, öksüzün, yaşlının partisi demektir.

Heyecanımız var bu ülke için sevdamız var Hatay için sevdamız var. Hatay’ın dağlarına Amik ovasına sevdamız var.

AK Parti demek 15 yılda milli geliri 3 kat artıran parti demektir.

Genç kardeşlerime sesleniyorum; eskiden SSK hastanelerinde hastalarımız rehin kalırdı. Annelerimiz doğum  yaptığında parasını ödeyemediği için çocuklarıyla rehin kalırdı. Ölülerimiz  rehin kalırdı ölülerimiz. Türkiye beyaz bir devrim gerçekleştirdi. Türkiye Edirne’den Kars’a otoyollarla, otobanlarla, demirağlarla örüldü.

Türkiye’de dünyanın en gelişmiş Savunma Sanayi kuruldu, en gelişmiş barajları kuruldu. Bu seçimde ülkemizde bayrağımızı indirmek isteyenler var. Bayrağımızı indirmelerine müsade etmeyeceğiz

Ezanımızı susturamayacaksınız, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı bölemeyeceksiniz, bu aziz milleti asla diz çöktüremeyeceksiniz. Partimizi kapatmak istediler başaramadılar, eli kanlı terör örgütüne eylem talimatı verdiler, 17-25 Aralık kumpasını organize ettiler başaramadılar, gezi olaylarını organize ettiler başaramadılar, 15 Temmuz hain kalkışma gecesinde bunlar Türkiye Büyük Millet Meclisini bombaladılar. Milletin üzerine F16’lar ile saldırdılar başaramadılar. Bugün dolar üzerinde milletimizi terbiye etmek istiyorlar.

Millete şunu söylüyorlar; eğer Sayın Recep Tayyip Erdoğan kalırsa dolar yükselir. Siz dün de başaramadınız, bugün de başaramadınız, yarın da başaramayacaksınız”.

ÇİFTÇİ’YE SU MÜJDESİ

20 Temmuz’dan itibaren Kahramanmaraş’tan dev kanallarla Menzelet barajından, Amik ovasına su geleceğini belirten Hüseyin Yayman, “Hatay toprakları suya kavuşacak, hasret sona erecek” dedi.

Yayman, Kırıkhan’a çok büyük bir Hastane yapıldığını anımsatarak, “şimdi Hassa İlçemize Hastane temeli atacagız. İnşallah bu ilçemizde de sağlık hizmetlerini en iyi standarta çekecegiz. Ak Parti demek iş demek, aş demek hizmet demektir” diye konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.