Vardılar Medya Grubu

Vardılar Medya Grubu bünyesinde Hatay TV, KRT Hatay FM, Hatay Vatan Gazetesi ve Hatay Vatan internet sayfası (www.hatayvatan.com) bulunmaktadır. V.M.G Merkez yayınlarını Hatay, Kırıkhan ilçesinde geniş bir alana kurulmuş idare binasında yayın yapmaktadır.

Vardılar Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığını Rahmi VARDI yapmaktadır. Rahmi VARDI Hatay/Kırıkhan ilçesinde yaşayan medya haricinde ticaret yapmakta olan işadamıdır.

KRT Hatay FM,

1994 yılından bu yana yayın hayatında olan “Kırıkhan Radyo T.V Yayıncılık A.Ş.” yeniden yapılanarak yayın hayatına yeniden başlıyor. Amik Ovasının tek radyosu olma özelliğini koruyan KRT Hatay FM 100.6 frekansı dışında Hatay Vatan Gazetesi İnternet Sitesinden ve KRT Hatay FM web sayfasından, ayrıca yayınlar iPhone ve diğer telefonlardan dinlenebiliyor.

Çok çeşitli ve Renkli programlarla tüm dinleyicilerine hitap edecek olan KRT Hatay FM 100.6’da İlçemizin takımı Kırıkhanspor’un maçları ve maç öncesi sonrası yorumları sizlerle olacaktır.

Gazete Hatay Vatan,

Yeniden yapılanan Vardılar Medya Grubunda gazeteniz Hatay Vatan’da artık yeniden sizlerle olacaktır. Köşe yazarlarıyla, özgün haberleriyle Tarım ile ilgili haberleriyle yeniden Kırıkhanın nabzını tutmaya aday bir gazete olma yolunda olan Hatay Vatan’ da aradığınızı bulacağınızı umuyoruz.

Hatay Vatan Internet Sayfası,

Sitemiz çok kısa zamanda hem Hatay’ın hem de bölgemizin önemli bir sosyal medyası olma yolunda hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. İddia ediyoruz çok yakında sitemiz Türkiye’de ses getirecek haberlere yer verecektir.

Sitemiz de ayrıca KRT Hatay FM de dinlenecek ve Radyomuzda yapılacak tüm canlı yayınlarda Web TV’den canlı olarak izlenecek, Kırıkhanspor’un tüm maçları da sitemizden tüm Dünya’ya yayın yapacaktır. Ayrıca Kırıkhan’ın kanaat önderlerinin ve gazetecilerinin oluşturduğu köşe yazarlarımızla da bölgenin nabzını tutmaya devam edeceğiz.

Hatay TV,

1994 yılından bu yana yayında olan son 2 yıldır izlenme oranlarının düşmesinden dolayı yayınını geçici durduran Televizyonumuz RTÜK’ün son teknolojiyle hazırladığı Sayısal Karasal yayıncılık ihalesinden sonra hiç bir anten çanak ve kablo olmadan tüm Hatay’da izlenmeye başlayacaktır. Mart ayında ihalesinin yapılması beklenen bu yayıncılıktan sonra televizyonumuz yine İlimizin nabzını tutacaktır.

Kirikhan.Web.TR Yeni!

11 Şubat 2013 tarihinde internet yayınına başlattığımız www.kirikhan.web.tr sayfamızda Kırıkhan ile ilgili haberler, resimler, videolar ve Kırıkhan spor ile ilgili gelişmeleri sizlere duyurmayı planlıyoruz.

Hatayvatan.com ve Kirikhan.Web.TR Hatay’da yerel haberlerde öncü portallar kurmaya devam edeceğiz. Kirikhan.web.tr’yi ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Vardılar Medya Grubu İletişim,

Adres:  Karadurmuşlu yolu üzeri, Vardılar Çırçır ve Prese fabrikası yanı, Vardılar Medya Grubu idare binası Kırıkhan/HATAY

Telefon: 0 (326) 344 16 34

Fax: 0 (326) 344 76 97

E-mail: vardilarmedya@gmail.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir