Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Türkiye ile Katar Armegeddon projesi yatar

Türkiye ile Katar Armegeddon projesi yatar
Rahmi Vardı( 1@hatayvatan.com )
Hatayvatan.com "Buradan Bakınca" köşesi yazarı Vardılar Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı TRT Anadolu Program Sunucusu Y.B.T.B Yön. Kurl. Bşk. Yard. Atatürk'ün Manevi Dünyası ve Armegeddon kitaplarının yazarı.
18 Haziran 2017 - 2:58

Büyük Ortadoğu Projesinde 22 İslam Ülkesinin haritası değişecek ve Türkiye’den, Suriye’den, Irak’tan ve İran’dan toprak alınıp sözde Kürdistan kurulacaktı.

Arap baharı projesinde Suriye’nin yıkılması uzayınca ve hendek sistemi tutmayınca Feto darbesi tezgahlandı. Bu proje de amaca ulaşmadı.

Son olarak ise Müslümanı Müslümana dövdürme projesi yürürlüğe girdi.

ABD’nin başını çektiği İslam Ülkeleri bir günde KATAR’ı gözden çıkardı.

150’ye yakın dernek Terörist listesine alındı. Bu listede iki de İslami Hareket var. İşte bizi de ilgilendiren kısmı burası. HAMAS ve İhvan, yani Müslüman Kardeşler.

Bu iki hareketin Terörist listesine alınması apaçık Türkiye’ye gözdağıdır. Çünkü HAMAS ve İhvan’ın en büyük destekçisi Türkiye’dir. Hatta Türkiye’den de öte Recep Tayyip Erdoğan’dır.

KİMDEN TARAF OLACAĞIZ?

Emperyalist ülkeler önce Ulus devletleri böldüler. Liderleri taraftarlara ayırıp sonra ise fay hatlarını derinleştirip o lideri yok ettiler. Liderle beraber ülkeleri de gitti.

Örnek; KADDAFİ’yi ve SADDAM’ı kendi halklarına öldürttüler sonra da ülkelerini işgal ettiler. Peki Liderler gitti Özgürlük mü geldi? Hayır.

Şimdi IRAK 5 parçaya bölünmüş durumda ve SADDAM’ı arar oldu. Keza Libya da Kaddafi’yi arıyor.

Şimdi ise ABD eliyle şu pompalanıyor: Katara yönelik proje Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik bir projedir. Oysa ki operasyonlar; Irak, Libya ve tüm Ortadoğu’da olduğu gibi devletlere yönelik operasyonlardır.

Madem Tayyip Erdoğan ve Hükümet hedeftir. O zaman “biz de destekleyelim iktidar yıkılsın” diyenler bilerek ya da bilmeden Emperyalizme hizmet ediyorlar.

ABD’nin siyaseti ülkeleri işgal etmekten önce halkı bölerek dirençlerini kırmak üzerine kuruludur. Ortadoğu’da “diktatörlerden kurtulacağız” diyerek kandırılan halk bilmeden ABD işgaline yardım etti.

Özetle;

Bir an önce ayrıştığımız tüm konuları bir tarafa bırakıp birlik olup ABD emperyalizminin tuzağına düşmemeliyiz.

Dış müdahalelere tek yumruk olarak cevap vermeliyiz.

İç siyasetteki ayrışmaları aramızda çözebiliriz, tartışabiliriz fakat ABD tehditleri karşısında birlik ve beraberliğimizi gösterip Devletimizin, Ülkemizin dimdik durması için mevcut hükümete ve Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek vermeliyiz.

Bu düşüncem Siyasetten aridir. Oyuna gelmemek için – şahsım da ayrı bir siyasi görüşe sahip olmama rağmen- bugün R. Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Şahsımızın tek başına hiçbir şeyi ifade etmediğini biliyor fakat Hz. İbrahim’e su taşıyan Kuş misali Devletten, Milletten ve mevcut ülkemizi yönetenlerden taraf olduğumuzu ilan ediyoruz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.